-Designy-

Design19 - Fly Away

5. března 2009 v 17:40 | Bakarde
• Tak Vám představuju nový layout na tomhle blogu. Moc se mi líbí, zase vděčím graphic-estel.blog.cz. Tak si tu teď budete ,,užívat jaro". Tak doufám, že se líbí i Vám, stejně tak, jako mně ;).

Design18 - Pink Audrey Kitching

21. února 2009 v 16:59 | Bakarde
• Tak sem včera udělala nový design na blog a dopadlo to katastrofálně ^^. Je ošklivej ;_;. Ale co se dá dělat, stejně brzy zase nějakej objednám ^^. Ale měla sem chuť ba jednoduchost, tak sem něco zkusila, ale dopadlo to tak jak to dopadlo. Nemůžu sem dát zmenšeninu obrázku designu, protože sem u táty na PC...^^

Design 17 - Outlandish Dance

12. února 2009 v 17:47 | Bakarde
• Tak... sem dávám nový design. Protože se vracím, chci dát blog trošku do pucu. Tenhle design působí velmi příjemně a je od blogu graphic-estel.blog.cz. Mně se teda děsně líbí a mohl by tu i tu nějakou delší dobu vydržet. :)

Design16 - Veselé Vánoce(happy logo)

12. prosince 2008 v 15:17 | *.. Bakarde Sprite ..*
Tak už mě nebavilo čekat, až se na nějakém blogu o layoutech objeví nějaký veselá a Vánoční. Naštvala jsem se a šla jsem si udělat docela v pohodě jednoduchý zimní layout. Sažila jsem se udělat veselí, né moc barevný. Snad přečtete, co na záhlaví stojí :). Na tenhle lay nemám názor... Prostě happy christmas xD

Design15 - Winter Hunter

1. prosince 2008 v 20:10 | *.. Bakarde Sprite ..*
Takže, slibovaný layout je na světě. Momentálně koluju mezi několika layoutovíma blogama a tenhle je z http://graphic-estel.blog.cz/ , teď si jdu její stránku dát do oblíbených. lay má trošku depresivní atmosféru, ale přeci jen se k té zimě hodí. Je prostě suprovej, jak to máte Vy?

Design14 - Magic Way

19. listopadu 2008 v 16:28 | *.. Bakarde Sprite ..*
Ano, je to tu. Po dlouhé době zase měním lay :). Musím říct, že lay před tímhle... S tím sem se moc dlouho loučila, skoro sem nechtěla, abych sem dala tenhle... Ale chtělo to změnu a navíc, až budu chtít, tak Estel požádám o ten layout zase :). Tenhle lay je od Ciri. Http://eruin.blog.cz/ .Fakt moc pěkný lay ;). Jsem spokojená... Tak napište názor ;-*

Design13 - Reconciliation

19. října 2008 v 15:28 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo
Ano, vím, že design Hello Kitty nevydržel. Je to tím, že se mi vážně nelíbil. Estelka, z blogu http://graphic-estel.blog.cz/ mi udělala na přání tenhle lay, který se mi neskutečně moc líbí :). Její stránku najdete dole v oblíbených :). Moc se mi líbí, Estel E. Děkuju moc :).

Design12 - Blue And Pink Hello Kitty

13. října 2008 v 16:43 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo
No, oznamuji nový lay xD. Ano, mé vlastní výroby, nejspíš je to ve vší hrůze poznat. Jako, musím přiznat.. Docela se mi líbí, ale né, že by byl extra, na Estelku a Ciri nemám :). To nevadí... Nemám ráda růžovou xDD. Ne, ale rozhodla sem se to udělat s Helčou Kittkou xDDD. Muckuju teď nejvíc. Ale tak, neva. Je to aspoň změna :).

Design11 - Demon Love

18. září 2008 v 20:08 | Akemi
Oznamuji tímto nový design :). Ach bože, strašně se mi líbí. Je od Http://Eruin.blog.cz/ (viz stránka v oblíbených). Je fakt moc pěkný :). A jaký je Váš názor? Konečně ho napište, tím pochválíte Ciri =D...
Demon Love

Design10 - Within Tempation

5. srpna 2008 v 18:08 | Toshi
Tak, představuji Vám zase nový design. Říkáte si asi, že je furt měním, ale to nevadí, ne? Tento lay mám od blogu Eruin.blog.cz. Moc se mi líbí, to proto, že je to s mím oblíbeným stilem, manga a anime :). Lay se mi zalíbil na první pohled. Eruin.blog.cz najdete dole v oblíbených :). Má tam krásné laye.
Tak nový design:Within Tempation

Design9 - Don't Lose It Again...

23. července 2008 v 12:44 | Sayuri
A je tu zase nový layout. Lay Dont't Lose It Again. Je od Welay.blog.cz . Je to zase na téma Manga/Anime =). Jak jinak, prostě tu budou skoro pořád designy s Anime =).Mně se líbí, je tmaví, doufám, že Vám to de číst, protože někteří to maj až moc ztmavené. Jde Vám to úplně v pohodě číst? Doufám, že ano. A rozhodla jsem se psát co nejvíc spisovně a bez chyb, protože to po mně potom nejde přečíst, jak je mi známo =_=. Takže doufám, že se Vám lay líbí a jde Vám to dobře i v Mozile =). A jinak, moje nová přezdívka je Sayuri. Tato přezdívka mi snad už zůstane natrvalo, jak jste už asi poznali, je to Japonské jméno, které znamená Malá lilie. Já sem o té přezdívce přemýšlela už od včera nějak od 18:00 a společně sem to vymýšlela i s kamarádkou. Tahle přezdívka nebyla ani mezi těmi nejlepšími, ale nakonec sem si jí vybrala =). Forever SAYURI =)

Design8 - Japanese Fairy

9. července 2008 v 16:36 | ©Bakarde_♥Ich liebe dich Shin♥
→Tak, jak sem říkala, změnila sem lay. Lay není můj je od Autorky Estel Erunámë. Její blog Fairland.blog.cz. Je fakt moc pěkný, strašně se mi líbí. Její stránku si dám do oblíbených. Zatím se mi líbí ze všech layů nejvíc, co tu byly. Je fakt pěkný.

>>> Design8 - Thank You <<<

29. června 2008 v 13:26 | ©Bakarde_JapaneLady((Aire))
→Nojo, tak je rekonstrukce dokončena. Jak sem říkala, že to bude asi pro Váš překvapení. Tenhle lay není můj, je blogu Http://Design3.blog.cz/ . Požádala jsem Issabellkuu o heslo, a pak sem si ho sem nastavila, dalo mi to docela práci, to Vám povím. Její stránku sem si teď dala do oblíbených, má úžasně layouty :). A ještě chci Issabellcee poděkovat, že mi poradila, jak mám zvětšit ty obrázky, protože já bych to vážně nevěděla, takže moc děkuju. Je to opravdu pěkný lay, Issabellkaa dělá vážně super, mě se líbil tenhle, poněvadž je tam nádherná manga, moc se mi to líbí, to je prostě můj stil!Manga!. Takže děkuju Issabellko :).

>>> Design7 - Ugly Dolls <<<

12. června 2008 v 20:04 | ©Bakarde
→¨Tak new designy na světě:). Ugly Dolls. Hledala jsem obrázky na Deviantart a nakonec našla všechny potřebné a vydíte v Záhlaví i 4 hlavy živlů xD. Je nic moc, ale meyne výroby, tak si toho važte, ju?:D To se jen tak nevidí, zatím byli skoro samí od jinejch děcek :)). Tákže, menu budu děat až o weekandu, ale možná (když budu mít náladu), už dnes.

>>> Designe6- Dark Pink Lady <<<

9. června 2008 v 17:39 | ©Bakarde
→Tak, budete se muset spokojit s tím, že se teď bude měnit design často, dokud nenajdu ten pravý ;). Tento Lay mam od blogu Http:// Layouts-Team.blog.cz/ , neni můj, ale je v jednoduchosti a je hezký.

>>> Designe5-Cinema Bizarre-Heart <<<

7. června 2008 v 17:05 | ©Bakarde
→Nový design na světě... Je hroznej, moc se mi nelíbí, ale stejně ho tu nechám... Prosííím, napiště názor

Designe4-Yu♥

31. května 2008 v 17:02 | ©Bakarde
→Tak, ohlašuji dokončení designu :). Na něm vidíte Yua, moji moc lásku :-*. Jako nikomu rě nedám Yu :D. Je nic moc, ale prostě ho miluju ze všech lidí co sou na světě a maj ho rádi... Tak já nejvíc :D Kiro ví:). Navíc, je to druhý designe mé výroby... tak si nestěžujte :D

>>> Dankeshe Rom3o <<<

27. května 2008 v 17:46 | ©Bakarde
Jo, díky Rom3o... Dám si xDDD.... Ty hajzliku, tos mi udělal naschvál, že si dal prvné čokoládu!!! Já jí nenávidim... Teda jen ve zrmzce... To ti nedaruju xD

Designe3-Audrey kitching

27. dubna 2008 v 10:24 | ©Luffhy
→Takže mě rodiče na chvíli pustili na PC, tak sem tu xD. Oo. Všichni jste si asi všimli new designu s Audrey Kitching :). Tenhle lay sem nedělala já!! Děkuji za to stránce, kde sou laye (Její stránku naleznete v oblíbených ;). Chci ještě jednou poděkovat Oo. Miluyu AK .! No yasan, vydrží tu dlouho, tak se zatím měyte:)
→Pp ©Luffhy

Designe2-Manga

30. března 2008 v 14:50 | Luffhy-But Iam not finished =-D
•Takže lidi, máme tu nový design který je od Dády =) Od blogu Layouts-team(klick). Tenhle designe se mi líbí přesto, že k tomu patří manga a spíš se tedˇ na blogu ohřejete, než kdybyste tu mrzly ve studených barvách :D. Doufám, že se vám lay líbí, mně se teda od Dády líbí moc =). Prostě, já si teď připadám na tomhle blogu, jako kdybych byla někde v čajovně, a to se mi strašně líbí =)
→Takže Dádo, děkuju moc =)
 
 

Reklama