Říjen 2008

Krásná anime holka

31. října 2008 v 20:50 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  ♥-♥Manga/anime♥-♥
Tahle je... strašně krásná.

Smile podle fretky

31. října 2008 v 19:01 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  -Funny pictures-

Už spát?

30. října 2008 v 22:46 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  >Diary<
Jofec, už jdu spát =DD. Né, že by se mi chtělo ale už vidim, jak zítra zase nevstanu. Dneska sem zažila dost trápení (související článek dole). Ale, uvědomila sem si, že to nemá cenu se trápit, holkám to dojde, sou skvělí, já jim věřim. Jouuuuuch zítra sem celou noc doma sama, chůůůchůůů. Chtěla sem u sebe ńechat přespat kamarádku, ale ta se se mnou teď nebaví tak ne... Chjouuu si musim koupit popkorn, když sem sama, není to ono, ale do rána se na filmech se vyblbnu dost, mám už svoje vývěry =D... Joflec, se těšim =DD... Dobrou noc =DD

Můj příběh ze života..

30. října 2008 v 19:43 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  >Diary<


S kamarádkou jste jedna ruka, jedna noha. Ste vždy spolu, nejlepší kamarádky to tak dělávají... Bývávali jsme čtyři, teď jsme jen tři. Proč je tomu tak? Co se jen s tou čtvrtou stalo? Čtrvrtá byla o těchto velkých prázdninách moji ségrou, kino bylo pro nás super, vymejšlely sme si různé blbosti, všichni sme byly v pohodě. Pak někdo přišel.... A od té doby, je jako vyměněný člověk. Od tohohle stvořeníčka se snad nikdy nedalo čekat, že by se mohl změnit k horšímu... Spletla jsem se, a moc mě to mrzí... Když jí jednoho dne svěříte tajemství, prosíte jí:,,neříkej to nikomu", ona řekne ano. Ale, několik dní za tím to ten člověk, který o tom úbec vědět neměl, se mě zeptá na otázku, která měla zůstat v tajnosti... Dost zklamání, holka, utři slzy. Pak máte další kamarádku, zase někdo příjde, nechce, aby ses s ní bavil . Vy jako kvli ostatním přikývnete a svoji kamarádku necháváte za sebou... Bez nikoho. Nakonec si uvědomíte, že nemůžete jen tak někoho strčit do pytle, a najednou odhodit. Chcete si s tím člověkem promluvit... Jdete spolu ven. Jste zase nejlepší kámošky, ale V TAJNOSTI, aby ste neztratili ty další. Ten, kdo to tajemství věděl ho řekl. Ten komu jsem věřila... Všechno řekne. Proč? V hlavě se mi mate, vždyť je to úplně vyměněný člověk, než jakého jsem znala před pár měsíci:

Odpovězte mi... Dokázali byste opustit svoje nejlepší kamarádky, se kterýma vyrůstáte opustit kvůli partě? Myslím, že to nejde jen tak zahodit, jak si všichni myslej. To... prostě nejde. Teď je to všechno... Strašně moc pomotaný. Jen už neznám lidi, které sem znala před tím. Všichni se převtelili, sou úplně jiní. Jediný, komu můžu nadále věřit je Martina... Děkuju Ti, mám tě moc ráda...

Stačí slovo...

30. října 2008 v 18:46 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  >Diary<
Stačí jediné slovo a můžeš přijít o všechno... někdy to slovo nemusíš říct sám, ale někdo, komu jste věřily....

Cinema Bizarre - kluci blbnou =D

30. října 2008 v 15:24 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  Videos

Od začátku nic moc video ale pak sem se smála strašně =D. Strify to tam hustě rozjížděl, Strify je prostě takovej úplně milej ne =DD. Jak se tulí k Shinovi pak. Shin taky s Kikinou pořádně blbnou. O yuovi ani nemluvím, chcípala sem :D. Jen mi bylo strašně líto Luminora, všichni tam blbnou jen on vypadal... jako kdyby ani nežil::((. Jinak fakt doporučuju :D

Konec kratších prázdnin

29. října 2008 v 18:29 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  >Diary<
Tak a už to zase začne. Nojo, škola. Počítám s tím, že jsou určitě všichni nadšeni, že zítra musíme brzo vstávat. To je fakt na nic, aspoň, že za chvíli je víkend. Strašně to utiká. Chápete, zase chci jít vééén!658!. Ale to těžko, přiblbí učení a nemám skoro na ven čas, dyž tak se dostanu na chvíli k tomuhle blogu!968!. Už by to chtělo zase prázdniny, já vim, sem asi dement, končí a hned chci nový!383!. Navíc máme nabaleno několik domácích úkolů, na který se stejně kouknu až poslední den, nebudu si to zatěžovat prázdninama. Zítra už je čtvrtek, pak konečně pátek Yeah!*THUMBS UP*. Ještě, že není neděle, upřímně nedeli nenávidim od první třídy!984!. Chce to už aspoň 18 prosinec. Já vim, sem debil.


Upravuju menu

29. října 2008 v 13:56 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo
Jen se nelekejte, až tu uvidíte řadu rubrik. Musím trošku upravit rozcestníky, děkuji za pochopení

Grafika → rozcestník

29. října 2008 v 13:54 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  Grafika
______ GRAFIKA ______

Queen cold

29. října 2008 v 13:30 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  Fantasy
Tak sem se jednou zase nudila. Včera v noci sem prostě nemohla usnout, opřela jsem se do layoutu. Dávala sem si sice na něm záležet, ale dopadl jinak, než byla má představa. Snad se nějaký zastánce tohoto layoutu najde


Lízz xP

28. října 2008 v 16:49 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  -Animace-
Chuch mam na mysli to, že tu jedna taková je, ale tahle se mi líbí víc :)↓Animace dole tu už je

Katy Perry animace

28. října 2008 v 16:48 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  -Animace-
Velkej můj oblíbenec ještě s P!nk a Avril xP xD

Bláznivý účes 0.1

28. října 2008 v 16:37 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  Bláznivé střihy

Trička 0.1

28. října 2008 v 16:35 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  Trička


Musím říct, fakt skvělí... To HK a to první

Jóga vám vykouzlí krásnou tvář

28. října 2008 v 16:33 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  -Relax-
Už před časem bylo vědecky dokázáno, že vědomé uvolnění obličejových svalů vede ke zmírnění stresu.
Už před časem bylo vědecky dokázáno, že vědomé uvolnění obličejových svalů vede ke zmírnění stresu.
Chcete mít hladkou pleť bez vrásek? Pak je pro vás obličejová jóga to pravé! Uvolní, zkrášlí i osvěží!
/* <![CDATA[ */ im.position('seznam.pack.rectangle','/super_clanek'); /* ]]> */ Děsíte se chvíle, kdy vám obličej rozbrázdí vrásky? Nebo se už dokonce objevily? Máme pro vás revoluční metodu, která vám zajistí mladistvý vzhled, a to bez jakýchkoli chirur­gických zákroků. Je jí obličejová jóga. Toto cvičení vám může pomoci tvář i zeštíhlit. Vždycky jste měla pocit, že když se budete 'šklebit' do sluníčka, krčit nos nebo poulit oči, tak se vám udělají vrásky?
Opak je pravdou! Obličejové svaly totiž pracují jako jakákoliv jiná muskulatura - pokud ji správně procvičujete, může se zpevnit a zeštíhlit. Vy pak budete vypadat lépe a částečně se zbavíte i vrásek, nebo spíše předejdete jejich vzniku. Velkým propagátorem obličejové jógy je bývalá herečka a cvičitelka jógy z Manhattanu Annelise Hagen.
"Obličejové cviky jsem zařadila do programu, když jsem zjistila, že mé klientky chodí o polední pauze na botoxové injekce," říká Annelise. Už před časem bylo vědecky dokázáno, že vědomé uvolnění obličejových svalů vede ke zmírnění stresu.
Můžete si to vyzkoušet sami na sobě. Po náročném ubíjejícím pracovním dni, kdy jsou vaše čelisti ocelově zaťaté, na tváři máte zamračený výraz a koutky úst otráveně povislé dolů, si zkuste projet tuto sestavu obličejových cviků. Uvidíte, že se napětí obličeje rázem uvolní a budete se cítit svěží.

Fáze 1

Jak na to: Obličej uvolněte, zavřete oči a ústa nechte mírně pootevřená. Hlavu se snažte mít vytaženou z ramen. Pozvedněte bradu - jako byste chtěli tvář vystavit paprskům sluníčka. Přejděte do následující pozice.

Fáze 2

Jak na to: Snažte se stát stále vzpřímeně, oči zavřené a hlavu pomalu otočte doleva. To samé na druhou stranu. Tento nenáročný, ale účinný cvik vám skvěle propne kůži od lícní kosti až ke krku.

Fáze 3

Jak na to: Napodobte pohyb, jako když posíláte vzdušný polibek. Svaly v oblasti očí a čela mějte při tom naprosto uvolněné. Našpulením pusy vyrovnáte nejčastěji používané grimasy, které vytvářejí vrásky.

Fáze 4

Jak na to: Snažte se stáhnout všechny svaly ve tváři. Pro snadnější provedení zatněte v pěst v úrovni ramen. Vší silou zatněte současně s obličejem. Když povolíte, ucítíte příjemné uvolnění, svalstvo tím posilujete.

Fáze 5

Jak na to: V této pozici se zaměřte na horní polovinu obličeje. Zvedněte obočí, co to jen půjde, až se vám zvrásní čelo, a do široka otevřete oči. Mírně se usmívejte. Unavená shrnutá oční víčka budou rázem tatam.

Fáze 6

Jak na to: Při této pozici si možná budete připadat legračně, ale těšit se můžete z blahodárného účinku. Mírně otevřete ústa, vyplázněte jazyk přibližně do půli brady a nechte volně viset. Skvěle si protáhnete obličej.

Fáze 7

Jak na to: Všechny svaly v obličeji uvolněte, rty k sobě pevně přimkněte a snažte se naplnit táře vzduchem jako balón. Účinný trik na propnutí pokožky v oblasti úst a nosu, kde nejčastěji vznikají vrásky od smíchu.

Fáze 8

Jak na to: Nechte tvář uvolněnou, ústa mohou zůstat mírně pootevřená, a očima přejíždějte z leva do prava. Aby vás nebolely oči, mějte stažené svaly v oblasti spánků. Uvolníte tak povislá víčka.

Fáze 9

Jak na to: Nyní se soustřeďte na spodní polovinu obličeje. Mírně našpulte pusu a pevně semkněte rty k sobě. Do cviku by měla být zapojena brada a tváře až po lícní kosti. Vydržte tak několik vteřin a povolte.

Fáze 10

Jak na to: Zavřete oči, uvolněte tvář, ústa nechte zavřená a střídavě zatínejte a povolujte svalstvo v okolí spánků. Tento 'cvik' vám spolehlivě vypne čelo. Teď už byste měla být dokonale uvolněná.

Nechutný obrázek

28. října 2008 v 16:31 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  -Kuriozity
Myslím, že tenhle obrázek dám račči pod perex. Fuj, mně je zle:↓

To vám nezapomenu !!

28. října 2008 v 16:10 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  >Diary<
Řekněte mi, proč je svět tak nespravedlivej. Proč mi ho vzali? Kdo se je o to prosiltoast_cry. Nenávidím je. Už je to tak, nenávidím svoje vlastní rodiče. Proč mi to udělali? Jsem tak špatná, proč si o mě myslej jen to nejhoršítoast_weep... A tohle co teď udělali jim v životě nezapomenu'(...

Nahoře I Dole - 4.díl

28. října 2008 v 13:07 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  Nahoře I Dole


!!! PŘESUNUTO Z MÉHO BÝVALÉHO BLOGU JAPONSKE-NEBE.BLOG.CZ !!!

Vlasy → rozcestník

28. října 2008 v 12:58 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  Vlasy
______ GALERIE STŘIHŮ ______

.....
______ PÉČE O NĚ ______Pro holky → rozcestník

28. října 2008 v 12:53 | *.. BubbLy SpRitE ..*Oo |  Móda
______ MÓDA ______
.
.
.

______ OSTATNÍ _____